Przejdź do treści
BIP

Aktualności

 • 24.06.2022

  Konkurs „Misja: czyste powietrze. Projekt: Smogożerca” rozstrzygnięty

  Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla dzieci „Misja: czyste powietrze. Projekt: Smogożerca”, którego celem było kształtowanie postaw ekologicznych od najmłodszych lat. Organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przy współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie.

  czytaj więcej
 • 24.06.2022

  Poznaliśmy zwycięzców Rankingu „Eko Gmina”

  Poznaliśmy zwycięzców rankingu „Eko Gmina”, który był wspólnym przedsięwzięciem Kuriera Lubelskiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Najbardziej proekologicznymi samorządami okazały się Lublin, Chełm, Zamość, gminy Jeziorzany, Podedwórze i Dębowa Kłoda.

  czytaj więcej
 • 22.06.2022

  Wyniki naboru w programie „Mały strażak” na 2022 rok

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, na podstawie rekomendacji Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej dokonał rozstrzygnięcia naboru wniosków w ramach Programu priorytetowego „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych” Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, tzw. Mały strażak na 2022 rok.

  czytaj więcej