Przejdź do treści
BIP

Spotkania szkoleniowe

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania do udziału w spotkaniach szkoleniowych organizowanych we wszystkich gminach województwa lubelskiego. Podczas spotkań eksperci przedstawiają zasady Programu, sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

1. Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 22 do 26 października br.  - do pobrania TUTAJ.

2. Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 15 do 19 października br.  - do pobrania TUTAJ.

3.Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 8 do 13 października br. - do pobrania TUTAJ.

4.Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 1 do 7 października br. - do pobrania TUTAJ.

5. Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 24 do 29 września br. - do pobrania TUTAJ.

6. Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 17 do 22 września br. - do pobrania TUTAJ.


7. Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 10 do 15 września br. - do pobrania TUTAJ.


8. Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 4 do 8 września br. - do pobrania TUTAJ.