Oferty pracy
WYNIKI NABORU NA STANOWISKO - MŁODSZY SPECJALISTA W ZESPOLE ABSORPCJI ŚRODKÓW EUROPEJSKICH Drukuj

Nazwa: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie,  20-074 Lublin, ul. Spokojna 7

Stanowisko pracy: Młodszy Specjalista w Zespole Absorpcji Środków Europejskich w WFOŚiGW w Lublinie.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko - została wybrana Pani Katarzyna Wąsik zamieszkała w Lublinie.

Uzasadnienie dokonanego naboru: Przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna przez Komisję Rekrutacyjną powołaną Zarządzeniem Nr 15/2014  Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Lublinie wykazała, że Kandydatka posiada: doświadczenie  we wdrażaniu projektów infrastrukturalnych realizowanych w ramach programów unijnych oraz ogólną wiedzę z zakresu ochrony środowiska i aspektów prawnych.

 

Utworzony przez: Danuta Górajek   
Data publikacji: 29.08.2014.
 
Informacja nt. osób spełniających wymagania formalne - Młodszy Specjalista Drukuj

Informacja dotycząca spełnienia wymogów formalnych zawartych w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko pracy – Młodszy Specjalista w Zespole Absorpcji Środków Europejskich w WFOŚiGW w Lublinie.

W dniu  18 sierpnia  2014 roku upłynął ostateczny termin składania ofert na wolne stanowisko pracy – Młodszy Specjalista w Zespole Absorpcji Środków Europejskich w WFOŚiGW w Lublinie.

Utworzony przez: Danuta Górajek   
Data publikacji: 19.08.2014.
Czytaj całość
 
Ogłoszenie o naborze na stanowisko - Młodszy Specjalista w Zespole Środków Europejskich Drukuj

  

 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie ogłasza nabór na wolne stanowisko  pracy  - Młodszy Specjalista w Zespole Absorpcji  Środków Europejskich w WFOŚiGW w Lublinie.

Utworzony przez: Danuta Górajek   
Data publikacji: 01.08.2014.
Czytaj całość
 
Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko – osoba sprzątająca Drukuj

Informacja o  wynikach naboru na wolne stanowisko – osoba sprzątająca w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

 Nazwa: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie ul.  Spokojna  7, 
               20-074 Lublin.

 Stanowisko: osoba sprzątająca

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru - na ww. stanowisko została wybrana Pani Anna Górniak zamieszkała w Bychawce. 

Uzasadnienie dokonanego naboru:

Przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna przez Komisję Rekrutacyjną powołaną Zarządzeniem Nr 7/2012 Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Lublinie wykazała, że Pani Anna Górniak spełnia wymagania formalne i posiada odpowiednie doświadczenie zawodowe gwarantujące prawidłowe wykonywanie obowiązków na stanowisku, na które przeprowadzany był nabór.

Utworzony przez: Danuta Górajek   
Data publikacji: 19.06.2012.
 
Informacja o spełnieniu wymogów formalnych – osoba sprzątająca Drukuj

Informacja dotycząca spełnienia wymogów formalnych zawartych w ogłoszeniu o naborze na wolne stanowisko pracy – osoba sprzątająca w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

W dniu 12 czerwca  2012 r. upłynął ostateczny termin składania oferty na wolne stanowisko pracy – osoba sprzątająca w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Do WFOŚiGW w Lublinie wpłynęła 1 oferta Pani Anny Górniak zam. Bychawka.

Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr  7/2012 Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie po weryfikacji dokumentów złożonych przez kandydata stwierdziła, że kandydat spełnił wymogi, w związku z czym został dopuszczony do II etapu.

Utworzony przez: Danuta Górajek   
Data publikacji: 13.06.2012.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 13
Lublin 20-074, ul. Spokojna 7, tel. (081) 532 17 64, e-mail: sekretariat@wfos.lublin.pl