Przejdź do treści
BIP

Aktualności

12.04.2021

Przedłużony nabór do konkursu „Tajemniczy ogród dla pszczół i dzikich zapylaczy”

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (główny organizator konkursu) zdecydował o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń do konkursu „Tajemniczy ogród dla pszczół i dzikich zapylaczy” do 30 kwietnia br.

Organizator zdecydował o przedłużeniu naboru w związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju, mając na uwadze fakt, że przedłużający się lockdown i zdalne nauczanie dzieci mogło utrudnić mieszkańcom regionu, a przede wszystkim grupom szkolnym i przedszkolnym podjęcie decyzji o udziale w konkursie, a tym samym zobowiązanie się do spełnienia konkursowych warunków.

Jednocześnie informujemy, że organizator dopuszcza sytuację, gdy osoby i zespoły, które zgłosiły się do konkursu, z przyczyn od nich niezależnych związanych z sytuacją epidemiczną nie będą mogły wykonać konkursowego zadania. Sytuację taką należy zgłosić na adres pszczola@lubelskie.pl.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń poprzez interaktywny formularz zamieszczony na stronie: lubelskie.pl/pszczola (w zakładce „Konkursy”), gdzie znajdą Państwo regulamin konkursu i wszelkie informacje o projekcie.

Podajemy również bezpośredni link do formularza.

powrót do listy

Rejestr zmian