Przejdź do treści
BIP

Aktualności

10.09.2018

Program Czyste Powietrze – harmonogram szkoleń w gminach

Od 4 września 2018 roku do 26 października 2018 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie przeprowadzi cykl spotkań dotyczących realizacji Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone w poszczególnych gminach na terenie całego województwa lubelskiego. W trakcie spotkań przedstawiany będzie sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć.

Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym.


Poniżej zamieszczamy harmonogramy spotkań w województwie lubelskim. O kolejnych terminach będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie Funduszu. Należy śledzić poniżej zamieszczony harmonogram spotkań.

Harmonogram spotkań w gminach województwa lubelskiego w ramach rządowego programu Czyste Powietrze w dniach od 22 do 26 października br. - do pobrania TUTAJ.


Ulotka Programu Czyste Powietrze (materiał profesjonalny - do wydruku i kolportowania, waga pliku ok. 50 MB) - do pobrania TUTAJ.

Ulotka Programu Czyste Powietrze (materiał promocyjny, waga pliku ok. 700 KB) - do pobrania TUTAJ.

powrót do listy

Rejestr zmian