Przejdź do treści
BIP

Aktualności

06.12.2023

Obsługa Beneficjentów WFOŚiGW w Lublinie w ramach wdrażanych programów priorytetowych

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że od dnia 24 października 2023 roku Biuro Programu Czyste Powietrze w Lublinie przestało funkcjonować w dotychczasowej lokalizacji przy Al. Kraśnickiej 31, lokal 302 (budynek Batory One).

Od 25 października br. mogą Państwo uzyskać informacje o wdrażanych przez Fundusz programach priorytetowych Czyste Powietrze i Moja Woda w utworzonym Punkcie Informacyjnym, zlokalizowanym na parterze budynku WFOŚiGW w Lublinie, ul. Spokojna 7, 20-074 Lublin.

UWAGA!

Punkt Informacyjny przy ul. Spokojnej 7 nie przyjmuje korespondencji. Nie należy również kierować korespondencji na adres ul. Spokojna 7, 20-074 Lublin.

Dokumenty w ramach programów finansowych wdrażanych przez WFOŚiGW w Lublinie, w tym: "Moja Woda", "Agroenergia", "Czyste Powietrze", należy składać w Biurze Podawczym WFOŚiGW w Lublinie, ul. Wojciechowska 5, 20-704 Lublin, lokal U4 (wejście na parterze budynku od strony ul. Wojciechowskiej, obok przychodni  LUBIMED.PL).

  

Prosimy również o adresowanie wszelkiej korespondencji, kierowanej do naszej jednostki za pośrednictwem operatora pocztowego lub usług kurierskich na następujące dane adresowe siedziby Funduszu:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

ul. Wojciechowska 5

20-704 Lublin

 

Jest to jedyny, właściwy adres korespondencyjny naszej jednostki.

powrót do listy

Rejestr zmian