Przejdź do treści
BIP

Aktualności

30.07.2021

Doradcy energetyczni pomogą beneficjentom „Czystego Powietrza”

Chcesz złożyć wniosek o płatność z programu „Czyste Powietrze”, ale nie wiesz jak go wypełnić? Od teraz możesz liczyć również na pomoc doradców energetycznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie. Zadzwoń pod numer 81 478 14 46 lub napisz na adres e-mail: doradztwo.energetyczne@lubelskie.pl i umów się na wizytę.

Bezpłatne porady będą udzielne w Punkcie Konsultacyjnym Projektu Doradztwa Energetycznego przy ul. Stefczyka 3 w Lublinie. Bezpośrednie kontakty do wszystkich doradców energetycznych znajdują się na stronie www.doradztwo-energetyczne.gov.pl/kontakt (należy wybrać woj. lubelskie).

Poza pomocą w wypełnieniu wniosku o płatność doradcy informują mieszkańców regionu o możliwych źródłach finansowania ekologicznych inwestycji, a także udzielają porad na etapie przygotowywania wniosku o dofinansowanie.   

Wsparcie doradców energetycznych dla beneficjentów programu „Czyste Powietrze” w woj. lubelskim jest możliwe dzięki porozumieniu, które zostało zawarte w tej sprawie pomiędzy Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego i Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

powrót do listy

Rejestr zmian