Przejdź do treści
BIP
04.09.2018

Ogłoszenie o naborze na stanowisko - Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie (zwany dalej: Funduszem) ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym w WFOŚiGW w Lublinie.

Dane jednostki:
Nazwa: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie
Adres: ul. Spokojna 7, 20-074 Lublin
Telefon: 81 532 17 64
Stanowisko: Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym.
Wymiar zatrudnienia: 1 etat (umowa o pracę na czas nieokreślony);

Wymagania niezbędne:
1) wykształcenie wyższe,
2) znajomość aspektów ochrony środowiska, ustawy Prawo ochrony środowiska,
3) znajomość instrukcji kancelaryjnej,
4) znajomość zadań, celów i misji Funduszu,
5) znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych, zamówień publicznych,
6) znajomość tematyki w ramach programów finansowanych ze środków publicznych,
7) dobra znajomość oprogramowania komputerowego (Windows, MS Office),
8) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych,
9) niekaralność sądowa za umyślne przestępstwa,
10) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
11) nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:
1) umiejętność pracy w zespole,
2) umiejętność argumentowania i negocjacji,
3) łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
4) umiejętność pracy pod presją czasu,
5) odpowiedzialność, rzetelność, dokładność.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1) prawidłowa, terminowa oraz zgodna z przepisami prawa realizacją zadań Zespołu Organizacyjno-Administracyjnego, w tym:
a) zapewnienie właściwej i sprawnej organizacji pracy Biura,
b) dbałość o poprawność formalną przygotowanych materiałów (podpisy, parafy, pieczęcie),
c) zabezpieczenie techniczno-organizacyjne spotkań i wydarzeń realizowanych przez Fundusz,
d) prowadzenie zaopatrzenia Biura zgodnie z prawem zamówień publicznych i wewnętrznymi regulaminami,
2) dbałość o formalno-prawną zgodność wszystkich aspektów działalności Zespołu z obowiązującymi przepisami,
3) wszelkie prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny i CV,
2) kwestionariusz osobowy (załącznik),
3) kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
4) kserokopie dokumentów potwierdzających inne kwalifikacje zawodowe i doświadczenie (referencje, świadectwa odbytych szkoleń, inne),
5) oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
6) oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem,
7) oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
8) oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Miejsce i termin składania dokumentów:
Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem - „Oferta zatrudnienia na stanowisko: : Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym" w sekretariacie Funduszu przy ul. Spokojnej 7 w Lublinie (w godz. 8.00 – 15.00), bądź przesłać pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 19 września 2018 roku do godz. 15.00. O zachowaniu terminu wpływu dokumentów decyduje data wpływu do sekretariatu Funduszu.

Rejestr zmian