Przejdź do treści
BIP
17.01.2020

Ogłoszenie o naborze na stanowisko – Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie (zwany dalej: Funduszem) ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym w WFOŚiGW w Lublinie.

Dane jednostki:
Nazwa: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie
Adres: ul. Wojciechowska 5, 20-704 Lublin
Telefon: 81 532 17 64

Stanowisko: Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym
Wymiar zatrudnienia: 1 etat
Miejsce świadczenia pracy: Lublin

Wymagania niezbędne:
1) wykształcenie wyższe techniczne, kierunek informatyka lub pokrewny, lub udokumentowane doświadczenie z zakresu informatyki,
2) znajomość konfiguracji i nadzoru nad procesem wydruku sieciowego,
3) znajomość konfiguracji i nadzoru stacji roboczych w zakresie programów antywirusowych, dostępu do sieci Internet i intranet, procesu wydruku,
4) podstawowa znajomość zagadnień eksploatacji sprzętu komputerowego w zakresie hardware,
5) umiejętność administrowania stroną internetową z wykorzystaniem zaimplementowanych edytorów html,
6) podstawowa znajomość systemów ORACL i SQL w zakresie umożliwiającym nadzór nad działaniem programu PROLAN_ISAF Umowy w zakresie programu priorytetowego „Czyste Powietrze” i innych programów merytorycznych,
7) znajomość programu Access w zakresie umożliwiającym konfigurację sprawozdawczości systemu PROLAN_ISAF Umowy,
8) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych,
9) niekaralność sądowa za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
10) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
11) nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:
1) umiejętność pracy w zespole,
2) łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
3) umiejętność pracy pod presją czasu,
4) odpowiedzialność, rzetelność, dokładność.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1) opieka nad stacjami roboczymi w zakresie sprzętowym i programowym,
2) konfiguracja i nadzór nad procesem wydruku sieciowego,
3) administrowanie stroną internetową Funduszu oraz portalem beneficjenta,
4) monitorowanie działania programu antywirusowego,
5) zapewnienie dostępu stacji roboczych do sieci intranet i Internet,
6) nadzór nad działaniem programu PROLAN_ISAF Umowy w zakresie programu priorytetowego „Czyste Powietrze” i innych programów merytorycznych,
7) wszelkie prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Zwierzchnictwo służbowe: Kierownik Zespołu Organizacyjno-Administracyjnego.

Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny i CV,
2) oświadczenie zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z ogłoszonym naborem, zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz klauzulę informacyjną wynikającą z art. 13 ust. 1 i 2 RODO (do pobrania),
3) kwestionariusz osobowy (do pobrania),
4) kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
5) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
6) kopie dokumentów potwierdzających inne kwalifikacje zawodowe i doświadczenie (referencje, świadectwa odbytych szkoleń, inne),
7) oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
8) oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
9) oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na określonym stanowisku.

Miejsce i termin składania dokumentów:
Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem – „Oferta zatrudnienia na stanowisko: Specjalista w Zespole Organizacyjno-Administracyjnym” w sekretariacie Funduszu przy ul. Wojciechowskiej 5 w Lublinie (w godz. 8.00-15.00), bądź przesłać pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 stycznia 2020 roku, do godz. 15.00. O zachowaniu terminu wpływu dokumentów decyduje data wpływu do sekretariatu Funduszu (dotyczy także dokumentacji aplikacyjnej wysłanej pocztą).

Rejestr zmian