Przejdź do treści
BIP

Aktualności

21.01.2021

Szkolenie on-line dla gmin dotyczące programu „Czyste Powietrze”

Informujemy, że 26 stycznia (wtorek), o godz. 9, odbędzie się szkolenie on-line dla gmin, które mają podpisane Porozumienie o współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w sprawie realizacji programu „Czyste Powietrze”. Szkolenie zostanie przeprowadzone za pośrednictwem platformy Teams. Dzień wcześniej, w poniedziałek, 25 stycznia, o godz. 11 zostanie przeprowadzone połączenie testowe w celu sprawdzenia możliwości logowania. Zaproszenia do udziału zostały przesłane do zainteresowanych gmin drogą elektroniczną.

Szkolenie otworzą prezes WFOŚiGW w Lublinie Grzegorz Grzywaczewski oraz zastępca prezesa Andrzej Misztal. Zostanie ono podzielone na dwie części. W pierwszej zostaną przedstawione zasady funkcjonowania programu „Czyste Powietrze” oraz informacje, które są niezbędne do prawidłowego przygotowania oraz złożenia wniosku o dofinansowanie. W drugiej części szkolenia zostanie przedstawiony szczegółowy instruktaż, jak prawidłowo wypełnić i złożyć wniosek oraz jak poruszać się po naszej stronie internetowej.

Już teraz, do piątku 22 stycznia, na adres e-mail: porozumienia@wfos.lublin.pl można przesyłać pytania, na które w trakcie szkolenia odpowiedzą eksperci WFOŚiGW.

powrót do listy

Rejestr zmian