Przejdź do treści
BIP

Aktualności

 • 01.07.2019

  Ogłoszenie o konkursie dla przedsiębiorstw - Greennovations

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie we współpracy z Województwem Lubelskim, reprezentowanym przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie oraz Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym S.A. i Puławskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Sp. z o.o. ogłasza konkurs pn.: Greennovations.

  czytaj więcej
 • 01.07.2019

  Greennovations – porozumienie dla ekoinnowacji

  W dniu 31 maja 2019 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie zawarł porozumienie o współpracy z Województwem Lubelskim, reprezentowanym przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie oraz z Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym S.A. i Puławskim Parkiem Naukowo-Technologicznym Sp. z o.o.

  czytaj więcej
 • 01.07.2019

  Nabór wniosków z zakresu gospodarki wodno-ściekowej dla projektów realizowanych poza granicami aglomeracji ujętych w KPOŚK.

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie informuje, że przystąpił do realizacji „Ogólnopolskiego programu gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji ujętych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych", którego celem jest poprawa stanu gospodarki wodno-ściekowej poza granicami aglomeracji umieszczonych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych (KPOŚK).

  czytaj więcej