Przejdź do treści
BIP

Aktualności

 • 01.08.2019

  Nowy numer infolinii Programu Priorytetowego Czyste Powietrze

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz w związku z bardzo dużym zainteresowaniem Programem Priorytetowym Czyste Powietrze Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, w ramach poprawy jakości obsługi, uruchomił nową infolinię dla beneficjentów pod numerem 81 561 21 61. Nasi eksperci poinformują Państwa o zasadach Programu i odpowiedzą na wszelkie pytania z nim związane.

  czytaj więcej
 • 31.07.2019

  Wakacyjne dyżury Biur Programu Czyste Powietrze

  Informujemy, że w związku z sezonem urlopowym, informacje nt. Programu Priorytetowego Czyste Powietrze w biurach w Tomaszowie Lubelskim i Janowie Lubelskim będą udzielane w bieżącym tygodniu wyłącznie w dniu 1 sierpnia 2019 r. w godz. 11.00-15.00. W tym też dniu będą nieczynne Biura Programu Czyste Powietrze w Opolu Lubelskim i w Hrubieszowie. Terminy i godziny przyjęć interesantów w pozostałych biurach pozostają bez zmian.  

  czytaj więcej
 • 25.07.2019

  OGŁOSZENIE O ZMIANIE PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

  Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie ogłasza, że 29 lipca 2019r. ulegnie zmianie program priorytetowy Czyste Powietrze, a także w konsekwencji wzór formularza wniosku o dofinansowanie i inne obowiązujące dokumenty związane z obsługą Programu.
   

  czytaj więcej