Przejdź do treści
BIP

Aktualności

18.12.2018

Rozdaliśmy nagrody w konkursie "25 na piątkę z plusem!"

W dniu 17 grudnia 2018 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie we współpracy z Lubelskim Kuratorium Oświaty zorganizował uroczystość rozdania nagród w konkursie      "25 na piątkę z plusem!".

35000 zł na wyposażenie pracowni biologicznej zgodne z wymogami podstawy programowej to główna nagroda, którą otrzymało 25 szkół spośród ponad 60, które zgłosiły swój udział w konkursie. Przedmiotem konkursu było stworzenie krótkiego filmu ukazującego w sposób kreatywny działania podejmowane w szkołach na rzecz ochrony środowiska.

Z każdej ze szkół przyjęliśmy 5-osobowe delegacje, składające się z dyrektora, nauczyciela nadzorującego prace nad produkcją filmu oraz uczniów, którzy go stworzyli. Oprócz nagrody pieniężnej przygotowaliśmy dla zwycięzców dyplomy i książki związane z tematyka przyrodniczą.

Podczas uroczystości wyświetliliśmy film ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Spotkanie laureatów uświetnił także występ uczniów i uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie. Zwieńczeniem całości była diaporama czyli dynamiczny pokaz zdjęć ptaków przy akompaniamencie muzyki w wykonaniu pana Rafała Sieka.


Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!
 

powrót do listy

Rejestr zmian